Něco málo o mé maličkaté maličkosti

No, nebudu se moc rozkecávat. Není o čem. Když se večer zahledím do hvězdné oblohy, padne na mě pocit marnosti. A hlavně titěrnosti. Neznamenám nic.
Ale dobře. Jmenuju se Sugar Dolly. Tedy samozřejmě nejmenuju, ale pro tenhle blog ano. Z řady důvodů nehodlám ventilovat svou identitu. Není důležitá (zase ta hvězdná obloha, titěrnost, nedůležitost ...). Narodila jsem se v době tuhé normalizace, takže nejsem už nejnovější, ale snáším to dobře. Bydlím v Praze a bydlím tam single, na čemž nehodlám nic měnit. Pracuju pro organizaci, poskytující pomoc (převážně terénní) lidem v složité až tíživé sociální situaci. Vidím v tom smysl (má-li tedy vůbec něco nějaký smysl). Možnost prospět těm, kdo to potřebují, je pro mě silnou motivací.

Leta letoucí pomýšlím na spuštění vlastního blogu. Vždy mě od toho zrazovala skutečnost, že net je doslova přecpaný grafomanstvím kdejakého trouby, co si myslí, že svět bez jeho blábolů nedožije rána. Ale teď si říkám: o jednoho troubu víc nebo míň. Je to fuk.

Chci psát postřehy k věcem, co hýbou společností. O literatuře, muzice a divadle (to mám ráda). A o zajímavých místech, co jsem navštívila (protože jsem tělem i duší cestovatel).

Vaše Sugar Dolly


 .